Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Group ID
fr: ID du groupe

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Source type
fr: Type source

en: Back to list
fr: Retour à la liste

en: Source Type
fr: Type de source

en: Create group
fr: Créer un groupe

en: Group label
fr: Étiquette du groupe

en: Migration Groups
fr: Groupes de Migration

en: New Group
fr: Nouveau groupe
