Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Source type
gl: Tipo de fonte
