Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Source type
he: סוג מקור

en: Migration
he: מיגרציה

en: Create group
he: יצירת קבוצה
