Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Save changes
is: Vista breytingar
