Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Group ID
ja: グループID

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Source type
ja: ソースタイプ

en: Source Type
ja: ソースタイプ

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Create group
ja: グループを作成

en: Migration Groups
ja: マイグレーショングループ

en: Migration group
ja: マイグレーショングループ

en: Migration Group
ja: マイグレーショングループ
