Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы
