Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
