Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Create group
lt: Kurti grupę
