Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം
