Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Save changes
ms: Simpan perubahan
