Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय
