Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Source type
nl: Brontype

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

en: Delete Group
nl: Groep verwijderen

en: Migration
nl: Migratie

en: Create group
nl: Groep aanmaken

en: Group label
nl: Groepslabel
