Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments
