Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан
