Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: ID
ps: پېژند

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
