Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Source type
ro: Tip sursă

en: Migration
ro: Migrare
