Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
