Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
