Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Group ID
tr: Grup ID

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Source type
tr: Kaynak türü

en: Back to list
tr: Listeye dön

en: Migration
tr: Göç
