Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە
