Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Group ID
uk: ID групи

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Source type
uk: Тип джерела

en: Edit Group
uk: Редагувати групу

en: Delete Group
uk: Вилучити групу

en: Source Type
uk: Тип джерела

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Create group
uk: Створити групу

en: Open editor
uk: Відкрити редактор

en: Migration Groups
uk: Групи перенесення
