Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Source type
vi: Kiểu nguồn

en: Migration
vi: Nâng cấp
