Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: ID
az: İD

en: Migration
az: Miqrasiya
