Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Save changes
be: Захаваць змены
