Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Back to list
bg: Списък
