Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས
