Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -
