Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો
