Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Group ID
hi: समूह आईडी

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Source type
hi: स्रोत प्रकार
