Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Save changes
hr: Spremi promjene
