Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Source Type
hu: Forrás típusa

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Create group
hu: Csoport létrehozása

en: Migration Groups
hu: Költöztetéscsoportok

en: Migration group
hu: Költöztetéscsoport

en: Migration Group
hu: Költöztetéscsoport
