Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Group ID
id: ID Grup

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Source type
id: Jenis sumber

en: Migration
id: Migrasi
