Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Label
it: Etichetta

en: Group ID
it: ID Gruppo

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Source type
it: Tipo di sorgente

en: Migration
it: Migrazione

en: Create group
it: Crea un gruppo
