Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
