Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი
