Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
