Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Migration
lv: Migrācija
