Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -
