Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
