Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Save changes
nn: Lagre endringar
