Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Migration
pl: Migracja
