Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Label
pt: Rótulo

en: Group ID
pt: ID do Grupo

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Source type
pt: Tipo origem

en: Back to list
pt: Voltar para lista

en: Migration
pt: Migração

en: Create group
pt: Criar grupo

en: Migration Groups
pt: Grupos de migração
