Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Source type
ru: Тип источника

en: Delete Group
ru: Удалить Группу

en: Back to list
ru: Назад к списку

en: Source Type
ru: Тип источника

en: Migration
ru: Миграция

en: Create group
ru: Создать группу

en: Migrations
ru: Миграции

en: Migration Groups
ru: Группы миграций

en: Migration group
ru: Группа миграций

en: Migration Group
ru: Группа миграций
