Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Source type
sk: Typ zdroja
