Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka
