Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -
