Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Source type
sv: Källtyp

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: Migration
sv: Migrering

en: Create group
sv: Skapa grupp

en: Group label
sv: Gruppetikett
