Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
