Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Migration
th: การโยกย้าย
