Migrate Plus UI (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
